imaginarytools

 

- kai nematoma tampa matoma

REIKIA DAUGIAU NEI TINKLAPIO?

Sveiki, esu Jolita, ir kuriu daugiau nei svetaines, kuriu asmenybės santykį su aplinka kurioje jis nori realizuotis, reprezentuoti savo veiklą. Tai svetainė su asmeniniu požiūriu. Tačiau tai nėra vien dizainas, išdėstymas arba vartotojo patirties tyrimas.

Tai IDĖJOS IŠGRYNINIMAS, iš pačių pamatų teisinga kryptis tolesniam vystymuisi. Tam pasitekliamos asmeninės konsultacijos.

Ilgą laiką kurdama svetaines pastebėjau, kad toli gražu neužtenka vien tik ją sukurti, sudėti turinį ir patalpinti. Netgi neužtenka gero SEO, analitikos ir patrauklaus funkcionavimo! Daug laiko užtrunka klientų konsultavimas nes gerai svetainei reikia dar šio to daugiau… reikia svetainės esmės! Žmogus užsukęs į svetainę iškarto turi pajausti apie ką visa visa tai yra?

Tai kelionė į savo unikalumo atskleidimą!

TRUMPAI APIE MANE IR DARBO PATIRTIS

Jolita Petrošienė

Svetainės yra mano džiaugsmas ir darbas.  Mano stilius – paprastumas, nuosekliai dirbu su klientais ties idėjos išgryninimu, tai viena iš svarbiausių tinklapio kūrimo dalių. Svarbu kad rezultatas būtų toks tikras ir nuoširdus kaip grynas oras. Rezultatai ateina tada kai matau kad svetainė ne tik egsiztuoja bet ir yra produktyvi, tarnauja kaip stipri sudedamoji verslo dalis. Mano mokslai prasidėjo Dailės akademijoje, kelionę savo keliu tęsiau  čia:

CODINGSCHOOL

Svetainių kūrimas, CSS, JS, PHP,TVS.

CODEACADEMY

Skaitmeninė rinkodara, SEO, PPC

PERSONAL BRANDING

Įvairūs šaltiniai, patirtis ir seminarai

PATIRTIS

 

FOTOGRAFIJA

2007 – 2015 Laisvai samdoma fotografė. Darbas studijoje, reportažinė fotografija, nuotraukų redagavimas AdobePhotoshop ir Lightroom programomis. Nuo 2019 – fotografijos ir kompozicijos pagrindų mokymai įmonėms ir individualiems kolektyvams, norintiems patiems išmokti fotografuoti telefonu ir kelti produktų ir renginių nuotraukas į soc tinklus ar į interneto svetaines.

Kurdama svetaines konsultuoju vaizdinės medžiagos kėlimo klausimais, redaguoju nuotraukas, padedu klientui atrinkti medžiagą ir nurodau perspektyvas ir kryptį.

EDUKACIJOS

Nuo 2020 m. vedu kompozicijos ir fotografijos edukacijas mokiniams ir mokytojams amatų mokykloje “Sodžiaus meistrai”. Dalinuosi savo patirtimi kaip paprastomis priemonėmis (dažniausiai telefonu) gauti geriausią rezultatą fotografuojant reportažus ir produktus.

 

MOKYTOJA

nuo 2020 iki 2022 – mokytojos padėjėja ir keramikos mokytoja, Atgajos specialiojoje mokykloje. Darbas su įvairiais specialiųjų poreikių vaikais. Dėkoju visoms įdomiausioms savo gyenimo patirtims, kai kurios yra neįkainojamos visomis prasmėmis.

TINKLAPIŲ KŪRIMAS

Pirmą tinklapį sukūriau pati sau dar 2003 metais naudodama HTML ir CSS. Jis buvo labai paprastas, mano meninių nuotraukų portfolio. Po to atsirado WordPress, Joomla ir kitos turinio valdymo sistemos. Karts nuo karto vis prisėsdavau kam nors sukurti puslapį. Rimtai kaip darbą šią veiklą įtraukiau tik 2012m kaip laisvai samdoma kūrėja. Šis mylimas užsiėmimas atspindi mano polėkį- dirbti kartu ir su žmonėmis ir su technologijomis.